Oferta leasingu – wybierz najlepszą

Leasing operacyjny to dla wielu firm to sposób na prowadzenie firmowych rozliczeń w korzystny dla firmy sposób, między innymi obniżając wysokość płaconych podatków. Szczególnie leasing samochodowy jest tą opcją chętnie wybieraną, na którą faktycznie decyduje się wielu przedsiębiorców. Jest to rozwiązanie, w ramach którego pojawia się okazja, by wprowadzić wydatki na raty leasingu do kosztów uzyskania przychodu. To w dłuższej perspektywie pozwala na obniżenie wydatków jakie będzie trzeba ponosić na podatek VAT i podatek dochodowy.

Różne oferty leasingu

Udzielaniem leasingu zajmują się firmy, które przede wszystkim na tej właśnie formie działalności się skupiają.  W wielu przypadkach jednak są to firmy, które maja bezpośrednie kapitałowe powiązanie z bankami. I tutaj w grze pojawia się między innymi Santander Consumer Multirent. Firma powiązana bezpośrednio z Santander Consumer Bank, udzielająca klientom leasingu na samochody do firm. Można decydować się zarówno na leasing samochodów nowych prosto z salonu jak i też na pojazdy pochodzące z rynku wtórnego. Plusem dla tej oferty będzie również to, że przedsiębiorca ma możliwość kształtowania jej indywidualnie w taki sposób, by dla niego faktycznie stawała się jak najbardziej atrakcyjna.

Oferta leasingu – wybierz najlepszą

Szeroka oferta firm leasingowych

Można jednak zauważyć, że firm udzielających leasingu funkcjonuje na rynku całkiem sporo a to bezpośrednio oczywiście wpływa na to jak działają i na to, że poszczególne firmy mocno ze sobą konkurując stale udoskonalają ofertę. Można więc liczyć na sporo atrakcyjnych propozycji,  w ramach których można wybrać dogodny okres trwania umowy i wysokość płaconych rat. W większości przypadków przedsiębiorca ma również możliwość dowolnego kształtowania wydatków jakie będzie chciał przeznaczyć na wkład własny. Takie zindywidualizowanie wybieranej oferty na pewno będzie w dłuższej perspektywie atrakcyjne i faktycznie warto na taką opcję się zdecydować. Przed decyzja warto także sprawdzić rożne oferty, tak by mieć pewność, że faktycznie wybiera się dla siebie tą najbardziej atrakcyjną.

Dodaj komentarz