UBEZPIECZENIA Ubezpieczenia – blog o ubezpieczeniach

September 28, 2016

Sam wygeneruj sobie polisę – ubezpieczenia online

Filed under: Ubezpieczenia — o-ubezpieczeniach @ 1:42 pm

Obecnie na wszystko brakuje nam czasu. Wiele spraw załatwiamy w biegu lub na ostatnią chwilę. Szukamy też rozwiązań, które będą jak najbardziej szybkie i skuteczne.

Takie ułatwienia sprawiają, że zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na inne obowiązki lub na przyjemności. W tym też właśnie celu funkcjonują ubezpieczenia online. Stworzono je z myślą o osobach, którym szkoda czasu na odwiedzanie agencji ubezpieczeniowych. Wiele takich osób musi do takich miejsc specjalnie dojechać. Zajmuje to i czas i generuje wydatki. Ubezpieczenia przez Internet w takich sytuacjach sprawdzają się doskonale.

Kupno ubezpieczenia przez Internet

Za pośrednictwem Internetu, tak naprawdę jesteśmy w stanie kupić każde ubezpieczenie. Nie ma znaczenia czy ma to być ubezpieczenie narciarskie, nieruchomości czy assistance. Na stronach internetowych znajdziemy nie tylko szczegółowe opisy takich ubezpieczeń. Zwykle bardzo łatwo znaleźć można też zasady ich działania. Nie brakuje też porad na temat tego, jakie zapisy w poszczególnych polisach warto uwzględnić, gdyż zasadnicza część polis dopasowywana jest do konkretnych potrzeb osób, które kupują ubezpieczenia. Kiedy już wybierzemy towarzystwo i polisę, która jest nam niezbędna, trzeba skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń. Jeśli chcemy ubezpieczy mini car prawdopodobnie będzie to kalkulator składki OC. Dokonanie takich obliczeń jest banalnie proste, bo wymaga od nas tylko i wyłącznie podania kilku faktów i danych.

Obliczanie wysokości składki ubezpieczeniowej

Na ich podstawie system sam poprawnie obliczy wysokość składki ubezpieczeniowej. Jeśli będzie nam ona odpowiadała, wystarczy ją zaakceptować i uzupełnić dane, które znajda się na plisie. Koniecznie trzeba dokonać wyboru metody płatności, czy będzie ona ratalna czy jednorazowa. Potwierdzeniem takie umowy online jest zwykle jej papierowa wersja, którą dostarcza się nam za pośrednictwem pracownika towarzystwa ubezpieczeniowego lub firmą kurierską. Trzeba ja tylko podpisać. Takie umowy mają taka samą moc, jak te, które zawiera się u agentów ubezpieczeniowych. Nie są ani gorsze, ani lepsze.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress